DLACZEGO WARTO ?

Strony internetowe wykonane w nowoczesnej technologii oraz przejrzystej i atrakcyjnej stylistyce, wywołują dobre wrażenie wśród odwiedzających, a co za tym idzie znacznie zwiększają szanse na chęć nawiązania współpracy przez nowych klientów.
Strony są w pełni responsywne, a to oznacza zgodność z ekranami wszystkich urządzeń (komputery, tablety, smartfony).co jest niezwykle istotne w dzisiejszych czasach.

Kompleksowa obsługa począwszy od zaprojektowania i stworzenia strony po pełne skonfigurowanie oraz instalację na serwerze, zapewnia Państwu całkowity brak konieczności poświęcania się skomplikowanym niuansom dotyczącym obsługi informatycznej.
Dodatkowo możliwe są usługi w zakresie obsługi domen ,serwerów, poczty oraz zarządzania stronami.

Ponadto w ofercie: projekt i wykonanie indywidualnie tworzonych wizytówek, ulotek, plakatów, teczek, katalogów, grafiki, logotypów oraz innych materiałów reklamowych.


CO WPŁYWA NA CENĘ ?

Rynek obfituje w wiele ofert projektowania stron internetowych, których ceny mają bardzo szeroki zakres.
Główny wpływ na cenę końcową ma JAKOŚĆ projektu, jego wykonanie, czas realizacji oraz indywidualne podejście do potrzeb konkretnego klienta.
Oferta masowa jest tania, ale równocześnie nie spełni Państwa oczekiwań oraz nie przyniesie żadnych efektów, a czasem wręcz może zaszkodzić.
Profesjonalizm tworzenia, jakość, zaangażowanie oraz indywidualne traktowanie pozwoli uzyskać pożądane efekty promocji strony oraz wizerunku klienta.
Koszty wykonania strony oraz jej wdrożenia/obsługi/usług dodatkowych są konsultowane każdorazowo, indywidualnie w zależności od wielkości projektu oraz zakresu koniecznych prac.PROJEKT / WYKONANIE / USŁUGI DODATKOWE

ZAKRES PRAC

JAKOŚĆ I CZAS WYKONANIA ZLECENIA

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO ZLECENIA


Poniżej można zobaczyć przykładowe prace

LOGO

STRONY INTERNETOWE

WWW.SIBAR.PL

WWW.TWINS-TYCHY.PL

WWW.GCSTUNING.PL

WWW.ALTEREKO.NET.PL

WWW.SERWISWOZKOWGOLFOWYCH.EU

WWW.SKUTECZNEZARABIANIE.PL

POZOSTAŁE MATERIAŁY

WIZYTÓWKI

ULOTKI, KATALOGI, FOLDERY

TECZKI

PLAKATY, BANERY, TABLICE

OBSŁUGA IMPREZ I ZLOTÓW

MATERIAŁY PROMOCYJNE